O nas

Salon Kominkowy: kominki, wkłady kominkowe, piece wolnostojące

W celu zapewnienia wysokiej jakości oferowanych przez nas kominków nasza firma współpracuje wyłącznie z uznanymi producentami wkładów grzewczych do kominków, w tym Spartherm, DRU, Hitze, Defro Home, Brunner, Arysto, Richard le Droff, Supra, Nordpeis, Focus, Beff, Edilkamin, Romotop, Austroflamm, KFD, oraz wielu innych.

Naszym klientom oferujemy profesjonalne usługi z zakresu doradztwa, projektowania oraz montażu kominków. Zajmujemy się również kompleksowym wykonawstwem kominków, od podłączenia wkładu grzewczego przez rozprowadzenie ciepła po obudowę. Działamy głównie na terenie Szczecina i w promieniu d0 100km, ale bardzo chętnie podejmujemy się również zleceń w innych miejscowościach.

nasze wybrane realizacji

Twoje najważniejsze korzyści to:

Zlecając nam  montaż otrzymują Państwo fachowe podejście do zagadnień ciepła, ekonomii i estetyki. Szkolimy się i uaktualniamy nasze doświadczenia branżowe.

Zajmujemy się również montażem kominków zasilanych gazem, prądem, peletem czy bioetanolem (biokominków), które są idealnym wyborem dla osób zależącym na równie ekologicznym źródle ogrzewania jak drewno; na alternatywnych rozwiązaniach dla tradycyjnych kominków opalanych drewnem.

Chętnie wytłumaczymy zasadę oszczędności w Waszym domu po zainstalowaniu konkretnego wariantu kominka, piecyka czy pieca 🙂

Jesteśmy otwarci na nowe kontakty. Bardzo chętnie rozpoczniemy współpracę z firmami z branży kominkowej, salonami wyposażenia wnętrz, a także projektantami z całej Polski.